Medarbejdere

Patrick Clemmensen: Ejer | Tlf.: 40 11 12 08 | E-mail: Patrick@strangkoservice.dk

 

Marien van Beest: Salgskonsulent | Tlf.: 92 92 05 75 | E-mail: Marien@strangkoservice.dk

 

Knud Hansen: Servicetekniker | Tlf.: 40 11 05 06 | E-mail: Knud@strangkoservice.dk

 

Patrick Navntoft: Servicetekniker | Tlf.: 61 11 99 10 | E-mail: Pn@strangkoservice.dk

 

Henrik Høy: Servicetekniker | Tlf.: 92 92 05 06 | E-mail: Henrik@strangkoservice.dk

 

Guus Botterhuis: Servicetekniker | Tlf.: 40 11 05 75 | E-mail: Guus@strangkoservice.dk

 

Jørn Clemmensen: Pedel | Tlf.: 75 24 51 47 | E-mail: Mail@strangkoservice.dk

 

Jeannett Clemmensen: Kontor | Tlf.: 43 10 99 99 | E-mail: Info@strangkoservice.dk


Hanne Foldager: Bogholderi og kontor | Tlf.: 75 24 51 47 | E-mail: Mail@strangkoservice.dk

Fakturaer kan sendes som oio.ubl filer til: strangkoservice@doc.e-komplet.dk.
Har I ikke mulighed for at sende fakturaer som beskrevet ovenfor, vil vi gerne have sendt fakturaerne som oio.ubl via Nemhandel / Sproom på cvr nr. 27736815 eller GLN.NR 5790002597336
Hvis intet af ovenstående er muligt, skal fakturaer sendes som vedhæftede pdf-filer til mailadressen: strangkoservice@doc.e-komplet.dk